Kariera

Czujesz gotowość do zmian? Szukasz nowych, wciągających wyzwań? Spróbuj swoich sił w rekrutacji! Poszukujemy osób do budowania zespołu w ramach długoterminowej i stałej współpracy.

Jak aplikować?

Prześlij swoją aplikację na adres rekrutacja@erterm.pl, wpisując w tytuł nazwę stanowiska, na które kandydujesz.

Oferty pracy w firmie ErTerm NE Sp. z o.o.

Poszukujemy instalatora wod-kan, c.o. / c.t.  do podjęcia stałej, długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i posiadanego doświadczenia,
  • pracę we Wrocławiu i okolicach.

Zakres prac obejmuje wykonywanie instalacji:

  • wodnych: zgrzewanych, zaciskanych, gwintowanych,
  • kanalizacyjnych: PVC, PP,
  • grzewczych: spawanych, PEX, stal zaciskana, ogrzewanie podłogowe, rozdzielacze, montaż kotłowni, hydroforni itd.,
  • montaż i podłączenie urządzeń i armatury sanitarnej (tzw. biały montaż).

Wymagania:

  • chęci i zaangażowanie do pracy,
  • prawo jazdy kat. B mile widziane,
  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji sanitarnych oraz podstawowa znajomość branży,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • komunikatywność,
  • dobra organizacja pracy.

Poszukujemy kosztorysanta instalacji i sieci sanitarnych do podjęcia stałej długoterminowej współpracy:

Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie przedmiarów, kosztorysów ofertowych oraz ofert dla Klienta,
  • przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów w oprogramowaniu Athenasoft — Norma Expert (Norma Pro),
  • przygotowywanie kalkulacji i zestawień w programie Excel,
  • weryfikowanie zgodności jakościowej i ilościowej projektu z przedmiarem,
  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z procedurą przygotowania zapytań ofertowych i zebrania ofert,
  • rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców i firm podwykonawczych wraz z ich późniejszą analizą,
  • optymalizacja ofert oraz proponowanie rozwiązań zamiennych,
  • ścisła współpraca z kierownictwem budowy,
  • uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych z Klientem,
  • uczestnictwo w wizjach lokalnych na obiekcie/budowie.

Nasze wymagania:

  • min. 2-letnie doświadczenie przy samodzielnym kosztorysowaniu instalacji sanitarnych, wentylacji klimatyzacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook) oprogramowania Athenasoft (Norma Expert, Norma Pro),
  • znajomość i podstawowa obsługa oprogramowania i przeglądarek CAD,
  • podstawowa wiedza w zakresie technologii wykonywania instalacji sanitarnych i procesu budowlanego,
  • umiejętność organizowania pracy, ustalania priorytetów dotrzymywania terminów,
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole i współpracy z innymi działami firmy.

Mile widziane:

  • wykształcenie kierunkowe – instalacje sanitarne,
  • znajomość lokalnego rynku dostawców i producentów,
  • znajomość prawa zamówień publicznych (PZP).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • premię uznaniową w zależności od osiąganych rezultatów,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.